Skip to main content

O nás

Kto sme?

Sme špecialistami v oblasti IT a TELCO, ktorí na prvé miesto kladú spokojnosť svojich klientov a kvalitne odvedenú prácu. Čerpáme z dlhoročných skúseností, ktoré sme nadobudli vďaka rôznorodým projektom v spolupráci s významnými spoločnosťami.

V čom vynikáme?

Špecializujeme sa na outsourcing a prenájom skúsených odborníkov z oblasti IT a TELCO, ktorí musia spĺňať celý rad prísnych požiadaviek. Okrem toho sa zameriavame aj na vývoj mobilných aplikácií a tvorbu responzívnych webových aplikácií.

1. Úvodné stretnutia

Bezplatné konzultácie podľa potreby, pochopenie požiadaviek / zadania

2. Vypracovanie ponuky

Na základe predebatovaných skutočností vypracujeme ponuku šitú na mieru.

3. Implementácia

Dodanie a implementovanie riešenia na klúč v prostredí klienta.

Jozefína Fusek

V oblasti IT sa pohybuje od roku 2015, kde využíva svoje konzultačné schopnosti. Je ideálnym mediátorom medzi klientami a IT špecialistami aj vďaka skúsenostiam v oblasti štúdia psychológie, kariérneho poradenstva a problematiky výkonovej motivácie. Pracovala na národnych projektoch.

Igor Stano

Riaditeľ firmy s dlhoročnými skúsenosťami z vedenia medzinárodného tímu, s použitím znalostí z oblasti riadenia financií (OPEX, CAPEX). Projektové riadenie, riadenie procesov so zameraním na koučovanie.
Slovenskú pobočku TELCO spoločnosti vybudoval na zelenej lúke, čo je cenná skúsenosť. Charakteristické vlastnosti - pracovitosť, orientovanie na cieľ, prahmatické a analytické myslenie.

Michal Korman

V roku 2005 začínal ako programátor, neskôr pôsobil na manažerskej pozícii ako konzultant - analytik. V roku 2011 spoluzakladá spoločnosť IT-CROWD s.r.o. Za obdobie 6 rokov otvoril spoluprácu s viacerými spoločnosťami a pomohol viacerým projektom k ich úspešnému spusteniu.

 

© 2017 IT-Crowd. All rights reserved.